Sada kancelář

Sada osvětlení pro produktivní práci.


Obsahuje: SMART LED panel, inteligentní stolní lampu a červené brýle s filtrem modrého světla. Vybavte svou pracovnu, nebo kancelář osvětlením, které vám bude přes den bude dodávat energii a chuť do práce. A večer vám umožní naladit se na relaxaci a zabavit se stresu.

Volba osvětlení má zásadní vliv na produktivitu práce i kvalitu odpočinku. Klíčem ke správnému svícení je možnost osvětlením kopírovat přírodní cyklus střídání dne a noci, na který je naše tělo přirozeně zvyklé.

Díky inteligentním svítidlům obsaženým v této sadě si můžete během pracovních hodin zajistit jasné světlo podobné dennímu světlu slunečním, které vás bude povzbuzovat a napomáhat soustředěné práci. S blížícím se večerem pak světlo můžete snadno přepnout do teplejšího tónu a ubírat jeho intenzitu, a tak pomoci svému tělu připravit se na zasloužený večerní odpočinek. Pokud by se vám náhodou práce protáhla do pozdějších hodin, tak vašim neocenitelným pomocníkem budou brýle s filtrem modrého světla. Ty zajistí, že záře monitorů nenaruší přirozený nastup hladiny melatoninu (spánkového hormonu), který umožnuje lidskému tělu kvalitní regeneraci a odpočinek během spánku. 

 

 

 

Varianty a technické parametry

  • EAN: 8595636826756
  • Záruka: 2 roky
dodání 3-4 dny
  • Běžná cena 8112 Kč
  • Sleva 10% -841 Kč
  • Cena bez DPH 7271 Kč

Zadejte počet kusů:

Parametry: Sada kancelář

Tech. parametry
Záruční doba 2 roky
CRI až 95 Ra
Oblast využití Kancelář / pracovna
Stmívatelné Ano
Barva
Barva světla 2700 - 6500 K

Inteligentní osvětlení a brýle s filtrem modrého světla v cenově výhodné sadě.

Vybavte svou pracovnu, nebo kancelář chytrým osvětlením, které vám pomůže nejen produktivně pracovat, ale i relaxovat. Přizpůsobte si osvětlení denní době i činnostem, které vykonáváte. Flexibilně volte mezi jasným svitem pro produktivní práci a zklidňujícím jemnějším a teplejším osvětlením pro večerní relaxaci. Poznejte jak příznivý dopad na vaši produktivitu i zdraví může mít správné osvětlení. 

V této sadě získáte za zvýhodněnou cenu:

1x SMART obdélníkový stropní LED panel Yeelight A2001R900 - rozměr 940 x 640 x 122 mm
1x Lumbio 9W Table Lamp
1x Červené brýle Lumbio s filtrem modrého světla 

Podrobnosti k produktům v této sadě:

 

 

SMART LED panel Yeelight A2001R900

Díky přednastaveným režimům svícení si hravě zvolíte optimální osvětlení. Samozřejmostí je možnost zcela flexibilně svit upravovat podle vaší nálady a preferencí. Měnit můžete jak intenzitu světla, tak jeho teplotu (v rozpětí 2700 - 6500 K). Skvělému soustředění na práci toto světlo pomáhá také velmi věrným podáním barev (Ra až 95) - svit je velmi podobný přirozenému dennímu světlu. Díky kvalitnímu zpracování je tento LED panel odolný vůči prachu i hmyzu. 

Je kompatibilní se systémy pro chytrou kancelář nebo domácnost jako je Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Homekit. Můžete jej ovládat i hlasem, nebo skrze mobilní aplikaci. Ovládat lze také přes dálkové Bluetooth ovládání, klasický, nebo i SMART vypínač (ovladače a vypínače nejsou součastí balení). 

Instalace tohoto LED panelu je hračkou díky praktickým úchytům na zadní straně panelu. Montáž vám tak zabere sotva pár minut.  

Parametry panelu jsou: rozměr: 940 x 640 x 122 mm, příkon: 95 W, barva: bílá.  

 

Lumbio 9W Table Lamp

Pro ideální osvětlení můžete kombinovat mezi 5 stupni intenzity svitu a 5 stupni teploty světla (2700 - 6500 K). Mimořádná flexibilita rotačního ramena umožnuje nastavení úhlu svícení až v rozsahu 340°. Zároveň si z ní díky USB portu můžete nabíjet svá mobilní zařízení. 

Tato inteligentní stolní LED lampička má paměť posledního kroku a rozsvítí se v posledním vámi nastaveném jasu a barvě světla. Rezistivní dotykový panel umožňuje jednoduché a přirozené ovládání, jehož prvky jemně svítí ve tmě. Oproti běžným stolním lampám je navíc vysoce úsporná - ušetříte až 95 % nákladů za energie. 

Parametry lampy jsou: rozměr: 370 x 200 x 43 mm, příkon: 9 W, barva: černá  

Červené brýle Lumbio s filtrem modrého světla

Ochranné červené brýle, sloužící k večernímu a nočnímu používání při práci s elektronickými zařízeními a sledování TV. Lumbio červené brýle nepropouštějí modrou ani zelenou část spektra světla, které potlačuje tvorbu melatoninu. Je doporučené a zdravé je používat 90 minut před spánkem v osvětleném prostředí.

Modrá část spektra světla podporuje bdělost, soustředění a je maximálně zastoupeno v přirozeném denním světle, má však negativní dopad na kvalitu spánku, pokud jsme vystaveni jeho vlivu z obrazovek počítače, TV, mobilních telefonů a svítidel po západu slunce. Modrá část spektra světla dává receptorům informaci, že je stále den a zabraňuje epifýze zahájit produkci melatoninu, který je až 14x silnějším antioxidantem než vitamín C.

Parametry brýlí jsou: rozměr: šířka zorníku 150 mm, výška 55 mm, materiál: odolný plast, barva: červená 

Tato sada se vám budou hodit do:

  • Firemní kanceláře
  • Domácí kanceláře nebo pracovny
  • Studovny, nebo pokoje studenta 

 

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky

Další produkty z kolekce

dodání 3-4 dny
Správné osvětlení pro malé i nejmenší.  Obsahuje: Chytré LED svítidlo, inteligentní stolní lampu a noční světlo....
4156 Kč 3718 Kč