Sada dětský pokoj - žirafa

Správné osvětlení pro malé i nejmenší. 


Obsahuje: Chytré LED svítidlo, inteligentní stolní lampu a noční světlo. Příjemné osvětlení, které si vaše děti zamilují a bude pro ně prospěšné při hrách, učení se, tak i odpočinku.

Vhodné osvětlení pomáhá dětem objevovat svět, bavit se hrou i klidně odpočívat. Klíčem ke správnému svícení je možnost osvětlením kopírovat přírodní cyklus střídání dne a noci, na který je lidské tělo přirozeně zvyklé.

Díky inteligentním svítidlům obsaženým v této sadě můžete dětem během dne zajistit příjemně jasné světlo velmi podobné dennímu světlu slunečním, které jim bude pomáhat soustředit se na hry i na učení se. S blížícím se večerem pak světlo můžete snadno přepnout do teplejšího tónu a ubírat jeho intenzitu, a vytvořit tak zklidňující prostředí, které dětem pomůže naladit se na večerní odpočinek a následně klidně usnout.

Skvělým pomocníkem je také noční světlo, které svým jemným svitem neruší a díky zabudovanému světelnému senzoru se samo rozsvítí, jakmile ostatní světla zhasnou, nebo padne tma.
 

Varianty a technické parametry

  • EAN: 8595636826749
  • Záruka: 2 roky
dodání 3-4 dny
  • Běžná cena 4156 Kč
  • Sleva 11% -438 Kč
  • Cena bez DPH 3718 Kč

Zadejte počet kusů:

Parametry: Sada dětský pokoj - žirafa

Tech. parametry
Záruční doba 2 roky
CRI až 95 Ra
Oblast využití Dětský pokoj
Stmívatelné Ano
Barva
Barva světla 2700 - 6500 K

Prospěšné osvětlení pro dětské pokoje v cenově výhodné sadě. 

Vybavte dětský pokoj osvětlením, které vám umožní kopírovat přirozený cyklus střídání noci a dne, který je lidskému tělu vlastní již od narození. Flexibilně volte mezi jasným svitem pro hry a učení se – a zklidňujícím jemnějším a teplejším osvětlením pro večerní zklidnění a ukládání se k spánku. A pro komfort a pocit bezpečí v noční době využijte příjmeného a nerušivého nočního osvětlení. 

V této sadě získáte za zvýhodněnou cenu:

1x Stropní svítidlo LED Yeelight Ceiling Light (For Kids)
1x Stolní lampa Lumbio 9W Table Lamp
1x Noční světlo Yeelight Plug-in Light Senros Nightlight

Podrobnosti k produktům v této sadě:

 

 

 

LED Yeelight Ceiling For Kids

Vynikající hlavní světlo do dětského pokoje, které kombinuje chytré funkce a design, který si děti ihned oblíbí. Díky nastavitelnému jasu světla budete moci svým dětem poskytnou dostatek jasného světla pro čas her a učení se, a naopak s přicházejícím večerem světlo tlumit, tak aby zklidňovalo a pomáhalo připravit se na odpočinek. Díky velmi vysokému indexu věrnosti podání barev (Ra 95) budou hračky i knížky vašich děti hrát barvami stejně jako na přirozeném denním světle. Kvalitní kryt zajistí, že bude světlo rovnoměrně distribuováno po celé místnosti a nebude oslňovat. Technologie použité v tomto svítidle eliminují tzv. flicker effer (podprahové problikávání světla), které způsobuje bolesti hlavy a poruchy koncentrace. 

Speciální funkcí je pak "měsíční svit" – v tomto režimu světlo svítí s velmi nízkým jasem a připomíná tak záři měsíce, která příjemně přisvítí pokoj během noci a zároveň neruší při spánku. 

Světlo je možné ovládat i pomocí dálkového ovladače, který je tak přehledný, že jej hravě zvládnou využívat i děti samotné.

Výhodou je také odolnost vůči prachu a hmyzu (IP60), která minimalizuje starosti s čistěním světla. 

Parametry světla jsou: rozměr: průměr 320 mm, výška 73 mm, příkon: 38 W, životnost: 25 000 hodin  

Chytrá stolní lampa Lumbio 9W Table Lamp

Pro ideální osvětlení umožňuje kombinovat 5 stupňů intenzity svitu a 5 stupňů teploty světla (2700 - 6500 K). Snadno si tak navolíte optimální osvětlení pro kreslení, psaní úkolů, nebo večerní četbu pohádky. Mimořádná flexibilita rotačního ramena umožnuje nastavení úhlu svícení až v rozsahu 340°. Starší děti ocení i možnost si přímo z lampy díky USB portu můžete nabíjet svá mobilní zařízení.

Tato inteligentní stolní LED lampička má paměť posledního kroku a rozsvítí se v posledním vámi nastaveném jasu a barvě světla. Rezistivní dotykový panel umožňuje jednoduché a přirozené ovládání, které děti hravě zvládnou a jehož prvky jemně svítí ve tmě. Oproti běžným stolním lampám je navíc vysoce úsporná - ušetříte až 95 % nákladů za energie.

Parametry lampy jsou: rozměr: 370 x 200 x 43 mm, příkon: 9 W, barva: černá, životnost: 50 000 hodin

Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight

Noční světlo s praktickým zapojením přímo do zásuvky. Svítí příjemným teplým světlem, které neoslňuje a neruší.

Díky zabudovanému světelnému senzoru dokáže toto světlo přesně rozpoznat okolní osvětlení a automaticky se zapnout, jakmile se setmí a opět se zhasnout jakmile nastane den.

Potěší i velmi úsporným provozem – spotřeba energie pouze 4 kWh ročně. Hodí pro noční přisvícení dětského pokoje, nebo chodby. Svítí komfortním a jemným světlem (2500 K) 

Parametry světla jsou: průměr: 70 mm, příkon: 0,5 W, životnost: 25 000 hodin

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky

Další produkty z kolekce

dodání 3-4 dny
Sada osvětlení pro produktivní práci. Obsahuje: SMART LED panel, inteligentní stolní lampu a červené brýle s...
8112 Kč 7271 Kč