Světlo, které láká zastavit se a nakupovat. 

Nekompromisně spolehlivé, bezpečné i úsporné.

 

Dobré osvětlení zvyšuje komfort i tržby. Vytvořte atraktivní prostředí pro vaše zákazníky i personál.

Kvalitní osvětlení vaší provozovny už z dálky upoutá blížící se potenciální zákazníky a bude je motivovat k tomu, aby si pro zastavení zvolili právě vaši čerpací stanici. V komfortně osvětleném prostředí se pak zdrží déle, a tedy i utratí více. Dobře naplánované osvětlení také pomůže vašim zaměstnancům pracovat produktivněji. Ve správně osvětleném prostředí se méně chybuje a odvádí se lepší pracovní výkon. A mimochodem – správné světlo má prokázaný vliv i na náladu člověka. Světlo také pomáhá přecházet rizikům, která jsou s vašim provozem spojena. Ať už jde o rizika technická, nebo riziko nehody. Pokud osvětlení zvolíte správně, tak vytvoříte nejen bezpečnější prostředí, ale také budete profitovat po ekonomické stránce.

 

 

Moderní se rovná levnější

Rychlá návratnost investice je priorita. A osvětlení je investice nikoliv výdaj. Při zvolení správné technologie uvidíte úsporu okamžitě na nákladech za energie. Moderní LED svítidla jsou až o 80 % úspornější v porovnání se staršími světly. A to už je citelná úspora.

Další dimenzí je životnost. Ta u LED osvětlení dosahuje až 100 000 hodin provozu. To je více než 11 let. S životností je spojena i potřeba údržby. Této starosti se můžete snadno zbavit, pokud zvolíte svítidlo s nadstandardní délkou záruky a záruky servisu. Lumbio poskytuje na svá svítidla záruku na servis až na 20 let.

Dodatečnou úsporu na provozu a údržbě pak generují inteligentní systémy řízení osvětlení. Svítidla vás sama upozorní, když potřebují servis. A díky automatizovanému řízení osvětlení se zabavíte zbytečných rutinních činností při zapínání a vypínání osvětlení. Díky senzorům denní doby dokážou světla sama řídit intenzitu svého svitu tak, aby bylo osvětlení maximálně komfortní, ale zároveň se neplýtvalo energií.

Pojďme se bavit konkrétně. Rádi pro vás připravíme propočet potenciálu vaší úspory.

Variabilita osvětlení – klíč k dalším úsporám i skvělému zážitku z nakupování

Světla, která svítí stále stejně jsou už dnes zastarávající technologií. Inteligentní osvětlení s možností elasticky měnit intenzitu i barvu světla přináší zcela nové možnosti. V rušných hodinách, kdy je kolem vaší čerpací stanice velký provoz můžete nechat světla zářit na plný výkon, tak aby byla vaše provozovna z dálky jasně viditelná a lákala k zastavení. Intenzivní osvětlení se také skvěle uplatní ve chvílích velkého pohybu osob u stojanů, kdy přispívá k vyšší bezpečnosti provozu. Naopak v hodinách, kdy je provoz i návštěvnost nižší může pružně osvětlení přepnout do ekonomického módu a dále snížit spotřebu energie. Ocení to nejen váš rozpočet, ale i okolní příroda. Inteligentní osvětlení vám dává možnost svítit přesně tak, jak je v danou chvíli nejvhodnější a nejvýhodnější.

 

Bezpečnost především

Správně osvětlené prostory pomáhají přecházet rizikům a nehodám. Dobrá a komfortní viditelnost nejen slouží jako prevence, ale také umocňuje pocit bezpečí a komfortu pro návštěvníky vaší čerpací stanice. Pro případ nenadále události je vhodné nepodcenit ani kvalitně zpracované nouzové a evakuační osvětlení.

Při volbě dodavatele osvětlení se také důležité ujistit se o nejen o kvalitě dodávaných svítidel, ale také o odborné způsobilosti a zkušenostech pro jejich montáž. V Lumbio jsme realizovali osvětlení pro více než 1 000 čerpacích stanic a produkty z naší nabídky jsme vyvinuli speciálně pro využití na čerpacích stanicích. S důrazem na nejpřísnější bezpečnostní kritéria jejich provozu.

 

 

 

Příjemné osvětlení zlepšuje zážitek z nákupu. A vaše tržby.

Přívětivě osvětlené prostory vybízí k tomu zdržet se déle a načerpat energii pro další cestu. A platí úměra, že čím delší dobu v provozovně zákazník stráví, tím vyšší je i jeho útrata. A tedy i váš profit. I zrakový komfort je součástí zážitku zákazníka. Příjemné osvětlení podtrhne dojem z vaší provozovny a přispěje k opakované návštěvě.

Jak toho dosáhnout? Každý prostor potřebuje jiné osvětlení. Světlo v exteriérech by mělo už z dálky upoutat kolem jedoucí řidiče a motivovat je k návštěvě právě vaší čerpací stanice. Při samotném tankování a pohybu u stojanů je důraz kladen na perfektní viditelnost. V prostorách prodejny je vhodné zvolit osvětlení, které bude prezentovat nabízené zboží v nejlepším světle. A prostory kavárny, případně restaurace by zase měly vybízet k pohodlnému odpočinku. Návrh osvětlení by měl respektovat specifika využití jednotlivých prostor a zdůrazňovat ty aspekty, které jsou nejpodstatnější. Ať je to bezpečnost, pohodlí, nebo atraktivní vzhled nabízených produktů.

 

Osvětlení, které láká k nakupování

Jistě věnujete péči tomu, aby vámi nabízené zboží vypadalo co nejlépe a rychle se prodávalo. Pod správným osvětlením budou vaše produkty vypadat ještě o něco lákavěji a na pultech se dlouho nezdrží.

Věděli jste, že různým druhům zboží svědčí různé druhy nasvícení? Například čerstvé potraviny jako třeba bagety nejvíce vyniknou pod teplejším tónem světla. Pod ním budou vypadat ještě čerstvěji a lákavěji. Dárkovým předmětům, časopisům a doplňkům do automobilů naopak nejvíce prospěje jasné bílé světlo bez odlesků, které zdůrazní jejich barevnost a zdůrazní je v prostoru a tím přiláká pozornost zákazníka.

Řešení na míru pro každý prostor vaší provozovny

 

 

 

Čerpacím stanicím rozumíme

jako málokdo.

Realizovali jsme více než 1 000 návrhů a instalací pro čerpací stanice.

Mezi naše vážené zákazníky patří například i společnost Benzina.

 

 

 

 

Správné světlo pro lepší byznys. Bez starostí. 

Připravíme pro vás návrh včetně propočtu návratnosti investice, ve kterém zohledníme všechna vaše přání a požadavky.
Rozumíme vašim potřebám a zakládáme si na osobním přístupu.

 

Zajímá vás k tématu více?

Stačí se ozvat. Naši odborníci jsou vám k dispozici.  

Michael Blažíček

CEO Lumbio

tel. 604 455 664

@: blazicek@lumbio.cz

 

 

 

Pro navigování na mapě, klikni.

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky