Biodynamické veřejné osvětlení

Biodynamické veřejné osvětlení Lumbio je originální české řešení z kategorie technologií „smart cities“.
 
Odstraňuje škodlivé světelné znečištění s velmi malými nároky na elektrickou energii. Vyniká vysokou životností a spolehlivostí provozu. Vytváří zdravé životní prostředí pro nás i pro ostatní živočišné druhy.
 
Na základě našich odborných poznatků z úzké spolupráce s vědeckou sférou jsme vyvinuli první a biodynamickou LED lampu, která je přátelská k životnímu prostředí a podporuje cirkadiánní rytmus člověka. Světlo chytrého osvětlení Lumbio se postupně přizpůsobuje přirozenému biorytmu dne a noci a změně z denního světla do nočního nejen svou barvou, ale i složením. Svítí rovnoměrně a nevytváří světelné znečištění. Stává se přirozenou součástí města budoucnosti.

  • V rámci definovaného cyklu mění lampa spektrum, směrování a intenzitu osvětlení, tak abychom docílili optimálního poměru komfortu, bezpečnosti, a zároveň kvalitního netoxického osvětlení s významnou úsporou za energie.
  • Je plně integrována do městského - obecního řídícího systému.
  • Vzdálené ovládání a environmentální čidla zajistí dokonalý přehled o stavu světel, ale informace o kvalitě ovzduší, prašnosti, množství CO2.
  • Vizuální záznam z kamer a parkovací senzory poskytují aktuální přehled o vytížení parkovacích kapacit a mnoho dalšího.
  • Možnost financování, případně získání dotací.

Použití: venkovní prostory, na stožáry, kde je kladen důraz na bezpečnost s ohledem na prevenci nehod a trestné činnosti, údržbu i recyklovatelnost. LED Biodynamické Svítidlo je směrováno na místo aplikace, nedochází tedy k oslnění okolních objektů a osob.
Ideální aplikace: venkovní osvětlení, osvětlení pozemních komunikací, osvětlení parkovišť, osvětlení náměstí, osvětlení mostů apod.


1 varianta Zakázková výroba
Představujeme vám celosvětově první biodynamickou lampu veřejného osvětlení.   Vyvinutou na základě odborných...
Od 10119 Kč

Filtrovat dle ceny

Skladem