Analýza osvětlení a zpracování odborných doporučení

Realizovali jsme přes 3000 světelných projektů. Svěřte se do rukou odborníka s mnohaletými zkušenostmi a spolehlivými partnery. Kompletně zhodnotíme současný stav vašeho světelného řešení. Provedeme měření spotřeby vašich svítidel a jejich zhodnotíme jejich efektivitu. Navrhneme nejefektivnější řešení z hlediska úspor, zdraví, designu a udržitelnosti do budoucna. Vypočítáme návratnost investice, náklady na provoz a údržbu.

Kalkulace potenciálu úspor

Osvětlení není náklad, ale investice.

Připravíme pro vás světelný projekt včetně propočtu návratnosti.

LED svítidla Lumbio jsou až o 80 % úspornější v porovnání se staršími světly. Jejich životnost dosahuje až 100 000 hodin provozu. To je více než 11 let. Starosti s údržbou můžete pustit z hlavy. Lumbio poskytuje na svá svítidla záruku na servis až 20 let. Dodatečnou úsporu na provozu a údržbě pak generují inteligentní systémy řízení osvětlení, se kterými se zbavíte zbytečných rutinních činností při zapínání a vypínání osvětlení.

 

Poradenství při výběru osvětlení a návrh projektu

Připravíme pro vás návrh, ve kterém zohledníme všechna vaše přání a požadavky. Rozumíme vašim potřebám a zakládáme si na osobním přístupu. Posuneme kvalitu vašeho prostředí na mnohem vyšší úroveň.

 

Projektový management.
Zajištění projektu od A do Z

Společně s vámi naplánujeme a realizujeme unikátní světelný projekt.

Stanovíme nejdůležitější provozní body. Naplánujeme proces instalace, zajistíme potřebný materiál a příslušné dokumenty tak, abychom dodrželi časový plán a požadovanou kvalitu provedení. Zajistíme komplexní servis od pravidelných revizí až po potřebné opravy.

 

Zajímá vás k tématu více?

Stačí se ozvat. Naši odborníci jsou vám k dispozici.  

 

Jiří Nagy

Project & Product Manager

tel. 730 146 853

@: nagy@lumbio.cz