Zanalyzujeme vaše prostory a zpracujeme odborná doporučení

Realizovali jsme přes 3000 světelných projektů. Našimi hlavními zákazníky jsou školy, nemocnice, nákupní centra, továrny, sklady, ale i čerpací stanice a obce.

Svěřte se do rukou odborníka s mnohaletými zkušenostmi a spolehlivými partnery. Kompletně zhodnotíme současný stav vašeho světelného řešení. Provedeme měření spotřeby vašich svítidel a zhodnotíme jejich efektivitu. Navrhneme nejefektivnější řešení z hlediska úspor, zdraví, designu a udržitelnosti do budoucna. Vypočítáme návratnost investice, náklady na provoz a údržbu.

Zhodnotíme potenciál vašich úspor

Osvětlení není náklad, ale investice.

Připravíme pro vás světelný projekt včetně propočtu návratnosti.

LED svítidla Lumbio jsou až o 80 % úspornější v porovnání se staršími světly. Jejich životnost dosahuje až 100 000 hodin provozu. To je více než 11 let. Starosti s údržbou můžete pustit z hlavy. Lumbio poskytuje na svá svítidla záruku na servis až 20 let. Dodatečnou úsporu na provozu a údržbě pak generují inteligentní systémy řízení osvětlení, se kterými se zbavíte zbytečných rutinních činností při zapínání a vypínání osvětlení.

Poradíme při výběru osvětlení/ navrhneme řešení

Připravíme pro vás návrh, ve kterém zohledníme všechna vaše přání a požadavky.
Rozumíme vašim potřebám a zakládáme si na osobním přístupu. Naším cílem není pouze návrh správného osvětlení, ale celková energetická optimalizace prostor pomocí řídících systémů integrovaných v rámci celé inteligentní budovy, ochrana životního prostředí a podpora zdraví.

Posuneme kvalitu vašeho prostředí na mnohem vyšší úroveň.

Projektový management.
Zajištění projektu od A do Z

Společně s vámi naplánujeme a zrealizujeme unikátní světelný projekt.

Stanovíme nejdůležitější provozní body. Zorganizujeme proces instalace, zajistíme potřebný materiál a příslušné dokumenty tak, abychom dodrželi časový plán a požadovanou kvalitu provedení. 

Probereme s vámi možnosti financování a dotací a zajistíme komplexní servis od pravidelných revizí až po potřebné opravy.

 

 


 

Cíle a výsledek našich služeb:

Moderní firma, se kterou budete o krok napřed.

  • Vylepšíme prostředí a komfort. Začnete šetřit náklady za energie, údržbu.
  • Bez starostí s technickými problémy osvětlení – od toho jsme tu my.
  • Vaše firma bude připravena na nejnovější technologie a inovace v blízké budoucnosti, jako automatizace pro zefektivňování a další úspory, případně snadněji naplní nová legislativní nařízení.
  • Vaši zaměstnanci budou mít nejlepší podmínky k práci v souladu s přirozenými rytmy člověka. Budou trávit čas v práci rádi, produktivně, bez únavy a zdravotních problémů.
  • Vaši zákazníci se budou cítit pohodlně s ohledem na denní dobu. Prostředí nastavíme v souladu s přirozenými rytmy člověka.
  • Ukážete Vaše produkty v tom nejlepším světle.

Zajímá vás k tématu více?

Stačí se ozvat. Naši odborníci jsou vám k dispozici.  

 

Jiří Nagy

Project & Product Manager

tel. 730 146 853

@: nagy@lumbio.cz