Výměna osvětlení pro mlékárnu Bohemilk a.s.

Pro mlékárnu Bohemilk a.s., s tradicí od roku 1936, jsme zrealizovali výměnu osvětlení v prostorech zpracovávání mléčných výrobků, skladu a balení produktů.
290 původních svítidel se zastaralou technologií jsme vyměnili za 246 ks moderních LED svítidel Lumbio s potravinářskými atesty a dlouhodobou garancí životnosti.

Úspora elektřiny až o 70% a šetrnost k životnímu prostředí: 

V mlékárně Bohemilk jsme dbali na efektivitu a udržitelnost. LED svítidla Lumbio spotřebovávají mnohem méně elektřiny, ale jejich světlo je také tak kvalitní, že k dosažení vyšší úrovně osvětlení je potřeba menší počet svítidel než u tradičních technologií osvětlení. Použití LED svítidel Lumbio umožnilo mlékárně Bohemilk kompenzovat nárůst cen za elektrickou energii. Svítidla jsou vyrobena z recyklovatelných materiálů a svým šetrným provozem produkují méně emisí oxidu uhličitého.

Odolnost nových svítidel a úspora nákladů za údržbu:

LED UFO High Bay a prachotěsná svítidla Lumbio jsou optimálním světelným řešením do prostor s náročnými podmínkami. Stupeň ochrany IP65 poskytuje voděodolnost a prachotěsnost. LED High bay UFO se vyznačuje perfektním chlazením, atraktivním vzhledem s kompaktní strukturou a bezúdržbovým provozem. Vysoce kvalitní hliníkové tlakové lití a hliníkový chladič účinně odvádí a rozptylujte teplo.

Přísné hygienické standardy:

Svítidla do prostor určených pro zpracování potravin musí splňovat velmi náročná hygienická kritéria. Nová LED svítidla Lumbio splňují parametry vycházející z norem EN - ČSN a nabízejí vysoký provozní komfort.

Použitá svítidla: 

LED Prachotěs Lumbio 60W, UFO High Bay Lumbio 150W

Toto odolné a úsporné průmyslové řešení osvětlení zbavilo společnost starostí s údržbou, zajistilo energetické úspory, snížilo provozní náklady a rychle navrátilo investici.
Zajímá vás, jak můžeme pomoci vám? Spojte se s námi ještě dnes.