Světelná revoluce od firmy Lumbio

Ověřujeme vliv moderních světelných technologií Lumbio na zdraví člověka.

Naší prioritou je zdraví.
 

Prioritou Lumbia se stal nejen vývoj technologií osvětlení, které snižují náklady za energie a údržbu. Rozvíjíme je tak, aby prospívala nám, i našemu životnímu prostředí.
 

Osvětlení, které stojí nad všemi vitamíny z lékárny.
 

Během naší dlouholetého výzkumu a spoluprací s akademickou sférou jsme vyvinuli bezkonkurenční technologie zdravého osvětlení, která svým svitem imituje svit sluneční se všemi jeho pozitivními vlivy na zdraví a produktivitu.

Námi vyvinutá biodynamická technologie mění spektrum, směrování a intenzitu osvětlení v rámci nastaveného cyklu v průběhu noci a následně v průběhu svítání, tak abychom docílili nejpříznivějšího poměru pohodlí, bezpečnosti, a zároveň kvalitního netoxického osvětlení. Vylučuje modré části spektra alespoň 2 h před spaním ke správné tvorbě melatoninu.

 

Sviťte v souladu s přírodou a budete se cítit lépe.

Kompletně financujeme experiment, kterým chceme vědecky potvrdit pozitivní vliv našich revolučních technologií na zdraví člověka.


Vytvořili jsme výzkumné prostředí v podobě plnohodnotného bytu k bydlení. Náš vzorový dvoupatrový podkrovní byt Lumbio o rozloze 90 m2 jsme vybavili speciálními člověku automaticky regulovanými LED svítidly, které kopírují svítání a soumrak a svítidly Bright light, které napodobují sluneční svit. Osvětlení budeme automaticky regulovat v závislosti na přesném čase západu a východu Slunce. Budeme zkoumat specifické vlastnosti světla jako je intenzita, vlnová délka a časování a jeho vliv na člověka a jeho biorytmus, stejně jako individuální rozdíly dobrovolníků v citlivosti na světlo.

 

Výsledky čtyřech turnusů 5-6 dobrovolníků ve věku 20-40 let zhodnotí Národní ústav duševního zdraví.