Projekt nového osvětlení v Opticlabu

Projekt nového osvětlení v Opticlabu s atypickými klenebními prostory jsme navrhli a realizovali tak, abychom zdůraznili styl moderní prodejny designových brýlí světových značek a jejich špičkové technologické vybavení.

Původní osvětlení se zastaralou neefektivní technologií jsme vyměnili za inteligentní lineární svítidla s několika řiditelnými okruhy svícení. LED svítidla Lumbio jsou v tomto projektu navržená a vyrobená na zakázku do daného prostoru. Hlavním cílem přímého osvětlení je poskytnout silné osvětlení, které napomáhá viditelnosti a věrně podává barvy zákazníkům při výběru produktů a zaměstnancům při provádění úkonů. Definuje také celkové rozvržení osvětlení. Závěsné inteligentní profily jsou kontinuálně napojeny do tvaru "U" o rozměrech 4m x 1,5m x 4m, v barvě přirozeného denního světla (4500K), které pomáhá optimalizovat lidský organizmus a podporuje zdraví a výkonnost v průběhu dne. Celkový výkon navržených svítidel dosahuje až 186W. Možnost vrchního osvětlení, které svítí směrem do stropu dodává interiéru větší vizuální vjem včetně zdravotního aspektu a je ovládané samostatně přes dálkový ovladač, včetně možnosti stmívání pro decentní osvětlení v nočních hodinách a udržení zdravého cirkadiánního rytmu.

Svítidla kombinují atraktivní design, pohodlí a úsporu energie. Zaručují vynikající vizuální komfort a nabízejí až 80% úsporu energie ve srovnání se zastaralým řešením. Chystáme se se spokojeným zákazníkem na realizaci dalších projektů.

Přemýšlíte o novém osvětlení do vašich prostor? Kontaktujte nás.