Posunuli jsme LED technologii na vyšší úroveň: LED panel Brightlight – nový standard kvalitního a zdravého světla

Při vývoji našeho LED panelu Brightlight, který stojí na vrcholu LED technologie, jsme se inspirovali právě přírodou – Sluncem.

LED panely Brightlight jsou prvními svítidly napodobující svit Slunce svým plnospektrálním složením. Brightlight je nesrovnatelně výkonnější než běžné LED technologie, a zároveň šetří na provozu svou energetickou účinností. Zlepšuje produktivitu a soustředění a je špičkovým řešením právě do prostoru kanceláří.

To nejlepší rozhodnutí pro vaši kancelář – Vaše soukromé Slunce

Instalace LED panelů Brightlight na pracovišti přináší řadu výhod.

Ve společnosti JP Servis jsme realizovali přechod z tradičního zářivkového osvětlení na LED panely Brightlight. Vyměnili jsme 6 ks zářivek s výkonem 432W a naměřenými hodnotami 400lx. Toto původní řešení bylo vysoce neefektivní s nedostatečnou viditelností s teplou barvou světla vhodnou pro odpočinek. Zářivkové řešení spotřebovávalo příliš mnoho energie, produkovalo teplo, blikalo a nízký světelný výkon dramaticky snižoval i výkon pracovní. Technologie Brightlight je výrazně výkonnější než běžné LED; se 4 ks LED panelu Brightlight jsme zabezpečili 2400 luxů světla při použití pouze 356 wattů energie. Zvýšení výkonu s našimi LED panely vedlo zároveň ke snížení nákladů za energie. Zlepšila se produktivita, bdělost a soustředění.

A konečně, LED Brightlight je šetrný k životnímu prostředí. Svou životností až 100 000 hodin a flexibilní výměnou komponentů pomáhá snižovat emise skleníkových plynů. Je kompletně vyráběn v České republice, čímž významně redukujeme dopad na přírodu. S obměnou a údržbou si nemusíte dělat starosti.

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč přejít z tradičního LED na Brightlight. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit zisk svého podnikání a přispět k ochraně životního prostředí, Brightlight je skvělým místem, kde začít.

Rádi připravíme kalkulaci právě pro vaše prostory. Kontaktujte nás

Zahoďte staré LED a přijměte budoucnost.

LED osvětlení je již ve většině kancelářích standardem. Kvalitě světla Slunce se ale stále nevyrovná. Pokud ve své kanceláři stále používáte zářivkové osvětlení, ale i nevhodně zvolené technologie LED, je ten nejvyšší čas na obměnu. LED technologie je stále jedinou udržitelnou volbou osvětlení budoucnosti. Využili jsme ji při vývoji našich svítidel s cílem energetických úspor a podpory zdraví lidí i životního prostředí.

Naše těla jsou odjakživa uzpůsobena na plno-spektrální svit Slunce a jeho blahodárný vliv na naše zdraví, psychiku, produktivitu, i spánek. Slunce je našemu organizmu nejpřirozenějším světelným zdrojem. V dnešní době, kdy trávíme čas převážně uvnitř, přicházíme o životadárné denní světlo ze Slunce podporující naše zdraví. Nevhodně zvolené technologie umělého světla dokonce způsobují únavu a podrážděnost, což je v pracovních prostorech nežádoucí.