Nový přístup k osvětlení garáží: Chraňte svou rodinu, zdraví a životní prostředí

Osvětlení vjezdu do garáže bytového domu a jeho interiéru

Pokud hledáte způsob, jak tento prostor efektivně a bezpečně osvětlit, aniž byste museli obětovat styl, máme pro vás řešení.

Vjezd do garáže je jedním z nejdůležitějších prostorů vašeho domu, pokud jde o bezpečnost a zabezpečení. Při výběru osvětlení vjezdu do garáže je třeba zvážit mnoho aspektů. Existuje celá řada možností osvětlení, ale jednou z nejúčinnějších a nejefektivnějších je LED osvětlení. Další věcí, kterou je třeba mít na paměti, je barva světla pro nejvyšší míru bezpečnosti, a zároveň nenarušování přírody a jejich přirozených rytmů.

K osvětlení vjezdu do garáže bytového domu v Praze jsme zvolili 2 pásy profilů se senzory pohybu. Při příjezdu vozu se automaticky rozsvítí v barvě denního světla 4000K, která zajistí dokonalou viditelnost a bezpečnost.

A protože víme, že modré světlo je potřebné v průběhu dne pro bdělost a dostatek energie a v noci narušuje přirozený cirkadiánní rytmus, navrhli jsme třetí pás s čipy PC Amber zajišťující dobrý spánek pro obyvatele v budově, i v okolí. Eliminuje modrou složku světla a nenarušuje biorytmus přírody. Nejenže se jedná o atraktivní a moderní řešení, ale také sníží spotřebu energie a náklady na údržbu, která není nutností. Prostor vypadá moderně a svítí pouze v době skutečné potřeby. Pro velkou spokojenost jsme osvětlili i vnitřní prostory celého bytového domu.

Vaše rodina stojí za investici. Pokud si nejste jisti, jaké osvětlení je pro vaše prostory a potřeby nejvhodnější, poraďte se s odborníkem na osvětlení.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás