Návrh a výměna starého osvětlení v dílně společnosti PEMA

Chraňte své zaměstnance a kvalitu provedené práce s LED osvětlením Lumbio

Ve oblasti dílny jsme vyměnili staré blikající zářivkové osvětlení s vysokou spotřebou energie a nutností častých servisních zásahů. Prostory byly kontaminovány špatnou kvalitou světla a toto nepohodlí vedlo k nadměrné únavě, bolesti hlavy a stresu.

Původní stav vs nové světelné řešení

Vyměnili jsme 132 ks starých fluorescenčních zdrojů s příkonem 2x58W za 48 ks moderních a estetických Low Bay svítidel s lineárním designem, s příkonem 105W a se světelným tokem 16800lm. Při svícení 9 hodin denně, 365 dní v roce se spotřeba energie za rok snížila z 50 300 kWh na 16 556 kWh s úsporou za elektřinu okolo 111 353 Kč / rok. To vše s dvou násobným nárůstem osvětlenosti na pracovištích.

Správné osvětlení v dílně je investice, která se vyplatí

Správné osvětlení je klíčem k bezpečnému a produktivnímu pracovnímu prostředí dílny. Bez vhodného osvětlení se zvyšuje riziko, že by se pracovníci dílny mohli dopustit nákladných a nebezpečných chyb. LED osvětlení Lumbio nejenže poskytuje lepší viditelnost, ale je také energeticky úspornější než tradiční svítidla. Z dlouhodobého hlediska tak ušetříte peníze za elektřinu, a zároveň zajistíte bezpečnost svých pracovníků.

Kvalita práce a míra preciznosti v každé dílně do značné míry závisí na přesnosti podání barev, které je zase ovlivněno spektrálním složením světelného zdroje. Je nezbytné dodržovat správné normy osvětlení, aby byly zajištěny optimální pracovní podmínky. Použití vysoce kvalitního osvětlovacího zařízení je dalším krokem k zajištění správných pracovní podmínek a efektivnímu fungování prostor.

Nedívejte se na své zaměstnance ve špatném světle

Přejděte na osvětlení Lumbio LED ještě dnes a přesvědčte se o rozdílu na vlastní oči. Chcete poradit i vy? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.