Modernizace osvětlení největší sítě pneuservisů v ČR

Výměna osvětlení pro Chára sport s.r.o. ve Stodůlkách

Původní osvětlení vs nové osvětlení Lumbio:

Starý systém osvětlení společnosti se skládal z 9 ks sodíkových výbojek, z nichž každá měla příkon 400 W a 6 ks lineárních svítidel s příkonem 2x36W o celkovém příkonu 432W. Výbojky jsme nahradili 9 LED svítidly typu High Bay Lumbio PROFI, každé o příkonu 80 W. Lineární zářivková svítidla jsme nahradili za 6 LED Prachotěsných svítidel Lumbio PROFI, každé s příkonem 40 W. Nové průmyslové LED osvětlení je odolné, úsporné a nenáročné na údržbu. Tato univerzální svítidla jsou ideální pro prostory s náročnými podmínkami a lze je vybavit mléčným nebo čirým difuzorem (krytem čipu) podle specifických potřeb. Integrované LED čipy na desce prachotěsů a krytí IP65 navíc zajišťují vodotěsnost a prachotěsnost.

Celková spotřeba energie nového osvětlovacího systému je pouhých 960 W, což představuje více než 76% úsporu oproti starému systému s 4032W. Realizací jsme zároveň dosáhli zvýšení intenzity osvětlení o více jak 110%.

Chára sport s.r.o. nyní plánuje zavést stejnou modernizaci ve všech svých pobočkách.

LED svítidla Lumbio se díky mnoha výhodám rychle stávají standardem v průmyslovém osvětlení. Nejenže přinášejí úspory energie a snižují provozní náklady, ale mají také rychlou dobu návratnosti. Jsme hrdí na to, že jsme lídrem v oblasti udržitelného osvětlení a stále více zákazníků v nás vkládá svoji důvěru.

Spojte se s nám ještě dnes

Pokud vaše společnost hledá způsoby, jak snížit náklady, zlepšit výkonnost a přesnost zaměstnanců, je přechod na LED osvětlení skvělým začátkem. Jak jsme se přesvědčili v mnoha našich realizacích, úspory jsou značné a změna navíc pozitivně ovlivní životní prostředí. Pokud uvažujete o takové modernizaci ve svém podniku, nezapomeňte si zajistit odbornou pomoc. Lumbio vám pomůže využít všech výhod. Ozvěte se nám ještě dnes: kontaktujte nás.