Cover

2010

Od roku 2010 se zaměřujeme na strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED technologie.

2011

Zajišťujeme revize, instalace a konzultace našich odborníků s individuálním přístupem.

2012

Od roku 2012 máme vlastní produktovou řadu LED světel Lumbio® s komponenty nekompromisní kvality.

2013

V roce 2013 jsme vstoupili na slovenský trh.

2014

S rokem 2014 připravujeme R&D a vlastní fabriku. Působnost značky Lumbio® se mezinárodně rozšiřuje.

2015

V roce 2015 je výzkum a vývoj již plně spouštěn a naše výrobní prostory se dramaticky zvětšují. Značka Lumbio® se dostává na světovou úroveň.

2016

Rozšiřujeme vývoj produktů, výrobní prostory, technologie a získáváme certifikace pro další trhy.

Previous Next

100 % kontrola nad technickou vyspělostí a kvalitou produktu

Z pozice leadera v udávání trendů na trhu s osvětlením je pro nás nejvyšší kvalita a technická vyspělost produktů hlavní prioritou. Abychom dokázali co nejpružněji reagovat na příchod nových technologií, rozhodli jsme se vybudovat vlastní výrobu a získat tak 100% kontrolu nad našimi produkty již ve fázi jejich vývoje.
Naše vlastní moderní technické a vývojové zázemí nám umožňuje pečlivé měření všech předem definovaných a standardizovaných parametrů produktu. Každý náš produkt je podroben přísné výstupní kontrole – pečlivě měříme a testujeme veškeré parametry produktu.

Výsledkem je naše vlastní produktová řada LED světel Lumbio® nekompromisní kvality.

LED světla Lumbio® jsou nejstabilnějšími světelnými zdroji na trhu. Mají extrémně dlouhou životnost. Nepraskají, nevadí jim časté vypínání a zapínání, mají nulovou údržbu, vysokou odolnost proti otřesům i vůči chladu a teplu. Za prvotřídní kvalitou LED světel Lumbio® si natolik stojíme, že vám rádi poskytneme až 5letou plnou záruku.

Nadstandardní služby a servis

Jsme si vědomi specifických potřeb a požadavků každého zákazníka. Díky našemu know-how v oblasti osvětlení, vlastní výrobě a dlouhodobým zkušenostem z mnoha realizovaných projektů, se nám daří plnit náš hlavní cíl, kterým je spokojenost zákazníka. Naším posláním je navrhnout optimální světelné podmínky daným prostorám a potřebám zákazníka, ať už obměnou stávajícího osvětlení nebo návrhem kompletně nového světelného projektu, včetně auditu, revize a instalace.


Poradenství a konzultace našich odborníků s profesionálním a individuálním přístupem jsou samozřejmostí. Při návrhu zohledňjeme rychlou návratnost investice, maximální výkonnost osvětlení, energetickou úsporu, minimální dopad na životní prostředí, estetické, funkční a specifické požadavky zákazníka. Samozřejmostí je sledování a dodržování technických mezinárodních norem, standardů a ergonomických potřeb a minimální nároky na obměnu a údržbu z dlouhodobého hlediska.


Vždy se zákazníkem rekapitulujeme rozdíl mezi použitím stávajícího osvětlení a našich prvotřídních LED světel Lumbio®. Vážíme si dlouhodobých partnerství a po realizaci projektu jsme stále na blízku se špičkovým servisem.

Co o nás řekli naši klienti

Vnímání barev a jejich odstínů je pro nás i naše zákazníky naprosto zásadní. Po konzultaci se specialisty ze společnosti Lumbio® jsme pochopili, že LED světla Lumbio® jsou pro nás tou nejlepší volbou. V jednotlivých etapách realizace jsme pak obměnili k naší plné spokojenosti veškeré provozy.
Ivan Hušner, ředitel @ PPG DECO CZECH
Lumbio® nám poskytlo nejen kvalitní světla, která kompletně změnila pracovní prostředí s výborným výsledkem, ale i přínosné konzultace, které nám otevřely oči. Netušili jsme, jak je výměna světel důležitá nejen v rámci dosažených úspor za energie, ale i pro celkovou demonstraci významu prostor.
Ing. Miloslav Chamraďa, provozně technický ředitel a místopředseda představenstva @ COOP JEDNOTA
Lumbio® má rozsáhlé portfolio kvalitních světel, která není třeba jakkoli udržovat, což je pro prostory s nepřetržitým provozem zásadní. Po konzultaci s jejich specialistou jsme nahradili v našich provozech staré blikající zářivky LED panely Lumbio, které mnohonásobně zkvalitnily pracovní prostředí souvislým osvětlením bez blikání a lepší viditelností. Prostory teď celkově působí vzdušně a čistě, tak jako pod přirozeným denním světlem.
Bc. Marek Cagášek, BA (Hons), ředitel společnosti a člen představenstva @ JLV
Dobrá spolupráce je založena na jasné, rychlé komunikaci a osobním přístupu. Tým Lumbio® splňuje všechny tyto nároky na velmi dobré úrovni a spolupráce s ním je tak pro nás potěšením a inspirací.
Luděk Marek, Vedoucí údržby @ LINET
Spolehlivost, kvalita a dlouhodobé partnerství jsou pro naše podnikání zásadní a proto jsme pro dodávky LED svítidel zvolili Lumbio, na jejichž tým expertů s individuálním servisem se můžeme spolehnout. Za dobu naší spolupráce jsme se od Lumbia o světlech sami mnohé přiučili.
Jiří Týbl, Head Of Retail Investments @ BENZINA

    I vaší organizaci zajistíme ty nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší produkty.

    Office

    Lumbio®

    Na vaše dotazy rád odpovím.

    Kontaktujte mě prosím přímo zasláním zprávy prostřednictvím tohoto formuláře.