Připravte se na zdražování elektřiny se speciální nabídkou Lumbio
26.11.2018

Doba levných energií je u konce, elektřina se prodraží jak domácnostem, tak firmám o desítky procent ročně, varují dnes všechna média. Ještě tento měsíc proběhne další zvyšování cen za elektřinu. K výraznějšímu zdražování by mělo dojít s nadcházejícím rokem.

 

„Příštích pět let se musíme připravit na soustavné zdražování elektřiny. Už letos zdražovali nejprve velcí dodavatelé a nyní přes léto je „dohánějí“ i ti menší.“ řekl Právu hlavní ekonom společnosti Cyrrus Lukáš Kovanda.

 

Lumbio šetří zdraví, životní prostředí a náklady za energie. Vážíme si našeho partnerství a rádi bychom Vás na zdražování cen za elektřinu co nejlépe připravili. Nyní je k realizaci nového šetrného osvětlení pravý čas. Rozhodli jsme se nabídnout našim věrným zákazníkům osvětlení a projekt Lumbio za speciální cenu, aby se Vás zdražování dotklo co nejméně.

 

LED UFO High bay Lumbio®

Mimořádně pevná a lehká hliníková konstrukce LED UFO High Bay Lumbio opatřená unikátním air-flow chladičem s atraktivním designem slunečnice umožňuje rychlé proudění vzduchu a vede k lepšímu rozptylu tepla a k perfektnímu systému chlazení. LED UFO High Bay Lumbio jsou ideální aplikací do provozů ve vysokých teplotách.

 

Ideální aplikace: LED UFO High bay jsou vhodné pro osvětlení vnitřních prostor od 4 metrů výšky: osvětlení hal, skladů, výrobních linek, závodů atd.

 

 

LED Linear High bay Lumbio®

Ideální aplikace: LED Linear High Bay Lumbio jsou speciálně vyvinuta pro osvětlení uliček mezi regály ve skladech, halách a výrobních prostorech, kde je nutností dokonalý dosah světla v plné intenzitě jak na pracovní, tak okolní manipulační plochy. LED Linear High Bay Lumbio neoslňují a jsou tedy perfektním, pohodlným a bezpečným řešením všude tam, kde je nutné dívat se do výšek – například při používání vysokozdvižných vozíků.

 

 

LED Panel Lumbio®

 

LED Panely Lumbio® mají kvalitní hliníkové tělo. Panely se nekroutí, je možné je aplikovat přisazením, vsazením do otvoru nebo zavěšením – záleží na požadavku.

 

Ideální aplikace: kancelářské prostory, prodejny, showroomy, chodby, toalety, sklady a další. Všechna svítidla umí plnit i funkci nouzového osvětlení – kdy se přidává baterie dle požadavků zákazníka.

 

 

Proč Lumbio®?

  • Český výrobce osvětlení
  • Vlastní vývoj produktu
  • 100% kontrola nad kvalitou produktu
  • Dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby, návrhů a realizací osvětlení
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Vážíme si dlouhodobých vztahů
  • Zajišťujeme komplexní servis

 

Využijte speciální nabídky osvětlení Lumbio®!

Zjistit více