AKCE LED Tri proof a High bay Lumbio®
14.10.2016

Lumbio® LED Tri proof mají nejmodernější integrované LED čipy 3030 na desce, konektorové zapojení, kovové klipy a jsou vyrobené z pevného kvalitního polykarbonátu nebo hliníkové slitiny pro náročné provozy s vysokou estetickou hodnotou.

Ideální aplikací jsou prostory od 2 metrů výšky jako náhrady těles s lineárními žářivkovými trubicemi T8 a T5 60cm, 90cm, 120 cm a 150cm. Tri proof nejčastěji aplikujeme do skladů, výrobních hal, tělocvičen, dílen a mnoha dalších prostor. Všechna svítidla umí plnit i funkci nouzového osvětlení – kdy se přidává baterie dle požadavků zákazníka. Samožřejmostí je možnost v automatickým spínáním a regulací intenzity osvětlení. 

Lumbio® LED High bay jsou v kvalitním provedení s nejmodernějšími SMD čipy 3030 nebo COB čipy. Mají precizně zpracované kovové tělo včetně vnitřních měděných prutů sloužících k odvodu tepla od čipu a elektroniky, a které se vyznačuje vysokou odolností a dopomáhá kvalitnímu chlazení. Kryt čipu je vyrobený z kvalitního polykarbonátu, který má několik variant.

Ideální aplikace jsou prostory od 4 metrů výšky: osvětlení hal, skladů, výrobních linek, závodů atd.Využijte zvýhodnění až 42%

Podívejte se na některé z našich realizovaných projetků